влевовправо

Футбольні ворота HUDORA Pro Tect 180x120x60cm
- В наявності
- Код: 10712661252
6 590 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висока якість, безпечних воріт Hudora Pro Tect 180 з металевою рамою розміром 180x120x60cm. Стілби воріт покриті м'яким коміром із піни, завдяки чому ворота набагато безпечніші для дітей.
Комір стійкий до погодних умов, він має трубчасту раму з порошковим покриттям діаметром 32 мм. Пости та перекладина покриті піною EPE і міцним матеріалом, стійким до погодних умов у чорному з червоними добавками (діаметр 80 мм). Сітка виготовлена з міцного поліефіру із сіткою 45 мм. Просте та швидке збирання, щоб почати гру якомога швидше. У комплекті п'ять контактів для безпечного встановлення воріт.
Технічні дані воріт ProTect:
- передня рама, покрита захисним пінним коміром діаметром 80 мм
- трубчаста рама з порошковим покриттям діаметром 32 мм
- розмір воріт 180 x 120 x 60 см
- непромокальна поліефірна сітка
- 5 штирів для надійної фіксації воріт
- Вага: 9,5 кг
висота: 120 см
ширина: 180 см
глибина: 60 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hudora |
| Країна виробник | Польща |
| Конструкція | Розбірна |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 6 590 ₴





