влевовправо

Дитячий квадроцикл на педалях 90 см
- В наявності
- Код: 6691510017
4 999 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Міцна і безпечна конструкція
- Зроблено повністю в Польщі із сертифікованих матеріалів.
- Надійний привод, що передається ланцюгом - практично непорушний
- зручне ергономічне сидіння.
- зручний кермо з вбудованим рупором і м'якими ручками
- Тверді, широкі колеса.
- Зчепка ззаду дає змогу встановити причіп
РОЗМІРИ АВТОМОСИЛЯ
Довжина 90 см ,
Висота 50 см
Висота до сидіння приблизно 35 см.
Відстань від краю сидіння до педалей приблизно 30 см.
Максимальна навантаження до 50 кг!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SWAT |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість місць у веломобілі | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Квадроцикл |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 4 999 ₴


