влевовправо

Сушарка для фруктів, грибів та овочів BASS POLSKA BH10603 300 Вт
- В наявності
- Код: 9658451799
2 800 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СУШАРКА ДЛЯ ГРИБІВ, ОВОЧІВ 300Вт
Модель: BH10603
Виробник: BASS POLSKA
Сушка є перевіреним способом збереження їжі .
Повітря підвищеної температури проходить через продукти, що знаходяться в апараті, забезпечуючи рівномірне висихання .
Продукти, розміщені на різних рівнях, зберігають свої властивості , мінімізуючи втрати вітамінів і мікроелементів .
Сушити фрукти, овочі та гриби, зберігаючи смакові та поживні властивості , цілий рік .
Також вона чудово підходить для сушіння квітів , лікарських рослин , трав і злаків .
Змінюйте висоту сушарки, додаючи або видаляючи сита.
ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ
Сушарка готова до роботи відразу після розпакування.
РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ
Завдяки точному контролю температури всередині сушарки ви можете бути впевнені в ідеально висушених продуктах .
5 ЛОТКІВ
Сушарка складається з 5 сит з дрібною сіткою, яка запобігає ковзанню навіть найдрібніших продуктів.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
Потужність: 300 Вт
Температурний діапазон: 35-70 ° С
Місце сушіння: сито / лоток
Кількість екранів / лотків: 5
Регулювання висоти сит/лотків: ТАК
Регулювання висоти сит / лотків в діапазоні: 1,5 - 3,0 см
Захист від перегріву: ТАК
Таймер: 30 хв - 24 год
П'ять знімних лотків , висоту яких можна вільно регулювати
Вбудований таймер дозволяє встановити оптимальний час висихання продуктів
Сенсорна панель дозволяє легко налаштувати параметри
Чохол для захисту від комах і пилу
Компактний розмір
Тиха робота
Захист від перегріву дозволяє здійснювати тривалий процес сушіння
Це забезпечує просте та ефективне збереження їжі , збереження смаку та аромату, а також поживну цінність сушених продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Вид секцій | сітка, лоток |
| Кількість секцій | 5 |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 2 800 ₴



