влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зберігайте ваші інструменти, подушки або ковдри та інші садові аксесуари в цьому просторому ящику з оцинкованої сталі. Кришка ящика оснащена газліфтом, що значно полегшує відкривання і закривання кришки, а поворотний замок забезпечує збереження предметів, що зберігаються в ящику.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Об`єм | 300 л |
| Ширина | 1000 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 кг |
| Кришка | Є |
| Ручки | Немає |
- Ціна: 9 800 ₴






