влевовправо

Садовий ящик Beliani CEBROSA 300 l
- В наявності
- Код: 14997653839
9 800 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Beliani — це швейцарський виробник меблів, який представлений у 17 країнах. Наша пропозиція включає продукти для вітальні, спальні, саду, офісу, ванної кімнати, а також аксесуари та освітлення.
Ящик садовий металевий, 300 л, світло-сірий CEBROSA
Зберігайте ваші інструменти, подушки або ковдри та інші садові аксесуари в цьому просторому ящику з оцинкованої сталі. Кришка ящика оснащена газліфтом, що значно полегшує відкривання і закривання кришки, а поворотний замок забезпечує збереження предметів, що зберігаються в ящику.
У пропозицію входить: 1 х садовий ящик
Стан: новий
Подробиці:
Сірий колір
Матеріал: сталь
Вага: 20 кг
Збірка: Потрібна повна збірка
Максимально допустима вага: 30 кг
Додаткова інформація:
Ширина: 100 см
Глибина: 62 см
Висота: 64 см
Особливості продукту
Класичний дизайн
Міцна конструкція
Стійкість до сонячних променів
100% водонепроникний
Розроблений спеціально для зовнішнього використання
Надійний замок з ключем
Стійко стоїть навіть на нерівних поверхнях
Практичний простір для зберігання
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Об`єм | 300 л |
| Ширина | 1000 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2000 кг |
| Кришка | Є |
| Ручки | Немає |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 9 800 ₴









