Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
модель: CODEN 550
Новий, фабрично запакований, добротно та естетично виготовлений.
CODEN 550 оснащений плавним регулятором опору, рідкокристалічним дисплеєм, який показує пульс, час, швидкість, пройдену відстань і кількість спалених калорій, а також 5-кілограмовим маховиком. Додатковим комфортом для тренажера єдатчики вимірювання пульсу, розміщені в ручках. Всі ручки покриті високоякісним пінополіуретаном. Протиковзкі сходинки підвищують безпеку використання, а спеціальні накладки полегшують вирівнювання. Крім того, колеса спереду дозволяють безпроблемно пересувати обладнання.
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ЗА ДУЖЕ РОЗУМНОЮ ЦІНОЮ!!!
550 Coden Fitness - це тренажер, з яким кожне тренування буде приємним і ефективним.
У набір входить інструкція польською мовою та ключі, необхідні для швидкої збірки пристрою.
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
сучасний дизайн, великий, масивний, стійкий
призначений для тренування м'язів ніг, живота і сідниць
8-ступеневе регулювання опору під рукою
лічильник з рідкокристалічним дисплеєм
маховик - 5 кг - зменшена вага, нове рішення - опір фізичних навантажень як для 9 кг
датчики вимірювання пульсу на руках
великі, зручні, не ковзкі педалі
вага: 31 кг
максимальна вага людини, яка займається: 120 кг
Розмір коробки: 89 х 38,5 х 52 см
загальні розміри: 107 х 66 х 151 см
має колеса спереду
тиха, плавна робота
зручні ручки, покриті високоякісним поролоном
спеціальні вирівнювальні накладки
міцний сталевий каркас
інструкція по збірці польською мовою та ключі в комплекті
всі розміри приблизні!
Мінімальні розміри приміщення, в якому можна комфортно розміститися:
- ширина: 80 см
- довжина: 140 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 31 кг |
| Вага маховика | 5 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 10 699 ₴







