влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Параметри
Торгова марка - Eliton©
Модель - Motive
Висота - 158 см
Ширина - 63 см
Ширина стабілізаторів - 54 см
Довжина - max 140 см
Відстань до педалей - 21 см
Основа для ніжки - 36 х 14 см
Довжина кроку - приблизно 35 см
Вага маховика - 10 кг
Вага виробу - 38 кг
Транспортні колеса - ТАК
Датчики вимірювання пульсу - ТАК
Місце для телефону/планшета - ТАК
Регульовані ніжки для вирівнювання - ТАК
Максимальна вага користувача - 150 кг
Еліптичний тренажер - ідеальне рішення для релаксації та ефективного тренування тіла ! Пристрій ідеально підходить для людей, які хочуть покращити свою фізичну форму, схуднути, зміцнити м’язи, спалити непотрібні калорії та покращити свою кардіореспіраторну форму . Тренування покращують зовнішній вигляд і самопочуття користувача, підвищують стійкість до стресу.
Пристрій має значну вагу маховика. Крім того, пристрій має протиковзкі елементи , які додатково забезпечують безпеку і комфорт користувача.
Сучасний бортовий комп'ютер забезпечує збалансоване тренування , яке ви можете спланувати самостійно. Тренуйте свою витривалість і зміцнюйте м'язи з нашими продуктами. Corciano© — це бренд, з яким ви досягнете успіху завдяки ідеальному плану тренувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Вага маховика | 10 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Дистанція, Витрата калорій |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 15 400 ₴


