Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний еліптичний тренажер HMS H2205
Максимальна вага користувача [кг]: 120
Регулювання опору: є
Тип опору: магнітний
Вага маховика [кг]: 6
Вимірювання пульсу: Так
Тип: еліптичний тренажер
Довжина кроку [см]: 30
Еліптичний тренажер HMS H2205
Еліптичний тренажер H2205 – дозволяє комфортно тренуватися навіть у маленькій квартирі. Це ідеальне рішення для тих, хто шукає компактне обладнання, яке займає мало місця . Його цікавий інноваційний дизайн сподобається кожному любителю домашнього тренування.
Ефективне тренування
H2205 від HMS ефективно покращить вашу фізичну форму , спалить непотрібну жирову тканину та зміцнить м'язи .
Дисплей
На дисплеї комп'ютера відображаються найважливіші дані про тренування , включаючи пульс , який можна виміряти за допомогою сенсорних датчиків на ручках
Протиковзкі ніжки
Ще однією перевагою цієї конструкції є сталеві полози , оснащені зручними нековзкими ніжками .
Максимальна вага користувача [кг]: 120
Регулювання опору: є
Регульований кут керма: не застосовується
Тип опору: магнітний
Вага маховика [кг]: 6
Вага пристрою [кг]: 32,5
Вага з упаковкою [кг]: 40.00
Розміри [см]: 60 x 152 x 123
Транспортні ролики: є
Вимірювання пульсу: Так
Функції комп’ютера: Час Швидкість Пройдена відстань Сканування Витрачених калорій Температура
Тип приводу: рифлений ремінь
Тип: еліптичний тренажер
Використання за призначенням: H - домашнє використання
Документація, що додається: посібник користувача польською мовою
Модель виробника: H2205 Grey
Довжина кроку [см]: 30
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hertz |
| Вага | 40 кг |
| Вага маховика | 6 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Функции компьютера | Витрата калорій |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 13 250 ₴







