влевовправо

Намет Prologic C-Series 65 Full Brolly 260 x 220 cm
- В наявності
- Код: 16558964516
9 750 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PROLOGIC C-SERIES 65 FULL BROLLY
Намет Brolly C-Series 65 з повною передньою панеллю. В основі каркаса намету лежить парасолькова конструкція з ребрами зі скловолокна, що забезпечує його легкість і стійкість незалежно від умов. Високий механізм навісу не заважає використанню намету, що є великою перевагою. Матеріал 190D з водонепроникністю 8000 мм має проклеєні шви. Передня панель C-Series 65 Full Brolly System повністю знімна завдяки системі блискавки. Вхідні двері з системою подвійного замку дозволяє використовувати його в системі поштової скриньки, що дозволяє зручно спостерігати за місцем риболовлі за будь-яких погодних умов зсередини намету. Двері можна використовувати з повною панеллю або з панеллю москітної сітки. Легка підлога, що застібається, захистить внутрішню частину намету від ґрунтової вологи та комах. C-Series 65 Brolly - це компактний і швидко встановлюваний намет, який сподобається кожному користувачу, який цінує комфорт у будь-якій ситуації.
Матеріал 190D з водонепроникністю 8000 мм
Проклеєні шви
Конструкція навісу парасольки з гнучкими ребрами зі скловолокна
Високо розташований механізм навісу для оптимізації простору всередині намету
Повністю передня панель, яку можна повністю зняти
Двері з подвійними замками та системою поштової скриньки
Можливість використання дверей з повною панеллю або москітною сіткою
4 кілки для максимального натягу та посилення конструкції
2 застібки-липучки для кріплення
Т-образні шпильки та транспортувальна кришка входять у комплект
Розміри: довжина: 260 см x глибина: 220 см x висота: 140 см
Транспортні розміри: 175 см х 20 см
Вага: 7,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 9 750 ₴








