влевовправо

Намет туристичний Quechua Arpenaz 6 осіб
- В наявності
- Код: 13888999931
8 370 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Палатка для кемпінгу Quechua Arpenaz на 6 місць
Розроблений досвідченими туристами тамбур на 6 осіб для кемпінгу, для захисту від дощу, сонця, вітру та комах. Створіть легко розбірний тамбур з каркасом. Ідеально підходить як великий простір для спільного проведення часу. Самонесуча конструкція - можна легко перенести в інше місце.
Квадратний тамбур площею 6,25 м² і максимальною висотою входу 2,15 м.
Дуже просте, традиційне складання та розкладання. Прочитайте посібник користувача, який міститься на обкладинці.
Тканина забезпечує захист від сонця UPF 30. Примітка: значна кількість УФ-випромінювання потрапляє через відкритий вхід.
3 отвори з москітними сітками з 3 сторін забезпечують циркуляцію повітря та максимальний захист від комарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quechua |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Синій |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 8 370 ₴









