влевовправо

Намет туристичний Peme Bojan 6 осіб
- В наявності
- Код: 15213869542
11 848 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний намет Peme Bojan 6
Кількість осіб: 6
Тип: двошаровий
Вага: 13,1 кг
Каркас: скловолокно
Розміри намету: 570 x 220 x 200 см (Д x Ш x В)
Розміри спальні: 210х180х200
Розміри тамбура: 210х210
Розміри після упаковки: 72х22 см
Вентилятори: так
Москітна сітка: так
Водонепроникність намету: 4000 мм
Водостійкість підлоги: 6000 мм
Переваги
Окремі спальні, в яких можуть розміститися 6 осіб
Підвісні спальні корисні в дощові дні
Захист від комарів завдяки щільній москітній сітці
Закриті вікна забезпечують світло та приватність
Надзвичайно проста в збірці та міцна конструкція
Ідеально підходить для сім'ї
Завдяки двом окремим великим спальням, намет Peme Bojan 6 є чудовим рішенням для подорожей з родиною чи друзями, адже в ньому можуть розміститися 6 осіб.
Додатковий простір
Спальні розділені високим тамбуром, який ідеально підходить для спільного проведення часу або як додаткове місце для безпечного зберігання речей.
Продумана система спальні
Завдяки підвісним спальням ви можете встановити намет навіть у дощові дні, тому що після розгортання щита спальні не намокнуть.
Забудьте про комарів
На вікнах встановлена щільна москітна сітка, яка ефективно захищає від комарів, одночасно забезпечуючи приплив свіжого повітря.
Закриті вікна
Розміщення вікон дозволяє більше світла проникати в намет, а система затінення забезпечує приватність, коли вам це потрібно.
Легко розгортається
Продумана конструкція намету дозволяє швидко встановлювати і складати, навіть незважаючи на великі розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peme |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 11 848 ₴







