влевовправо

Намет туристичний Decathlon Air Seconds 4.2 F&B для 4 осіб
- В наявності
- Код: 10884887204
31 643 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний туристичний намет Decathlon на 4 місця
Розроблений нашою командою досвідчених туристів надувний намет Air Seconds 4.2 Fresh & Black на 4 особи з 2 спальнями та великим тамбуром. Створіть надувний, легко складаний намет, виготовлений за технологією Fresh & Black. Холодно і темно. Вирішіть, о котрій годині ви хочете прокинутися!
Даний виріб ми фарбуємо методом «dope-dyed».
Тамбур площею 5,9 м² і висотою від центру 1,95 м. Намет ідеально укомплектований: - підлога з бортиком, який можна підняти з боку входу в разі дощу, - вікно з москітна сітка і штора, - кишені в спальнях і тамбурі. У спальні цього намету можна розмістити максимум два матраци шириною 70 см.
Надувна конструкція «все в одному», попередньо зібрані спальні та прикріплений щит. Ми рекомендуємо накачувати раму за допомогою насоса Quechua Ultim із вбудованим манометром. Тиск у тунелях стійки має бути 7 PSI. Щоб переглянути насос, скопіюйте код 8601387 і вставте його у вікно браузера на нашому сайті. НАСОС В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ. Ми рекомендуємо, щоб це налаштували 2 людини, хоча з цим може впоратися і одна людина.
Прохолода і темрява для кращого сну! Fresh&Black — запатентована технологія Decathlon. Матеріал відбиває сонячне світло і захищає від світла. Завдяки цьому зменшується відчуття тепла в наметі та забезпечується темрява. Для кращого ефекту провітрюйте намет увечері!
Надувний туристичний намет Decathlon на 4 місця
Розроблений нашою командою досвідчених туристів надувний намет Air Seconds 4.2 Fresh & Black на 4 особи з 2 спальнями та великим тамбуром. Створіть надувний, легко складаний намет, виготовлений за технологією Fresh & Black. Холодно і темно. Вирішіть, о котрій годині ви хочете прокинутися!
Даний виріб ми фарбуємо методом «dope-dyed».
Тамбур площею 5,9 м² і висотою від центру 1,95 м. Намет ідеально укомплектований: - підлога з бортиком, який можна підняти з боку входу в разі дощу, - вікно з москітна сітка і штора, - кишені в спальнях і тамбурі. У спальні цього намету можна розмістити максимум два матраци шириною 70 см.
Надувна конструкція «все в одному», попередньо зібрані спальні та прикріплений щит. Ми рекомендуємо накачувати раму за допомогою насоса Quechua Ultim із вбудованим манометром. Тиск у тунелях стійки має бути 7 PSI. Щоб переглянути насос, скопіюйте код 8601387 і вставте його у вікно браузера на нашому сайті. НАСОС В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ. Ми рекомендуємо, щоб це налаштували 2 людини, хоча з цим може впоратися і одна людина.
Прохолода і темрява для кращого сну! Fresh&Black — запатентована технологія Decathlon. Матеріал відбиває сонячне світло і захищає від світла. Завдяки цьому зменшується відчуття тепла в наметі та забезпечується темрява. Для кращого ефекту провітрюйте намет увечері!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Decathlon |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Бежевий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 31 643 ₴








