влевовправо

Намет туристичний Abarqs Vigo-4B
- В наявності
- Код: 17596724904
5 152 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
VIGO 4 від AbarQs - це двокамерний 4-місний намет з практичним тамбуром, який поєднує в собі оптимальні розміри, комфорт використання та практичність. Невелика вага і невеликі розміри упаковки, а також простота збірки роблять цей намет незамінним елементом будь-якої більш-менш запланованої подорожі.
Параметри:
Кількість місць: 4
Вага намету: 4,1 кг
Зовнішній намет (тропічний): 190T поліестер
Внутрішній намет: дихаючий поліестер
Підлога: 120ПЕ
Розмір в розкладеному вигляді: 405х215х170
Розмір після складання (упаковка): 65 х 15 см
Водонепроникний шар: 3000 мм водяного стовпа
Пов'язки: червоне скловолокно
Шпильки: сталь
Проклеєні шви - гарантія герметичності
Помаранчеві елементи- дуже помітні елементи, гарантія безпечного кемпінгу!
Технологічно просунутий:
Правильно спроектована вентиляція з простором між спальнею і тропіками забезпечує приплив свіжого повітря.
Техніка проклеєних швів і спеціалізованих стібків забезпечує сухий відпочинок.
Підлога в тамбурі
Полегшує утримання намету в чистоті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abarqs |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 5 152 ₴







