влевовправо

Намет туристичний AlpenTent Creek 4 BIG
- В наявності
- Код: 13789039639
10 638 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Специфікація:
матеріал:
Флайшет: поліестер 190T з водонепроникним PU покриттям 3000 мм , колір темно-зелений (оливковий)
Спальня (внутрішня): дихаючий поліестер 170T, колір зелений/чорний
Підлога: поліетилен ПУ 5000 мм , чорний
Розміри та вага:
Кількість осіб: 4 особи
Розмір в упаковці: 66 × 18 × 18 см (рама складається до 66 см , після стиснення розміри 66 × 14 × 14 см )
Вага: 4,9 кг
Зовні: Д 465 × Ш 270 × В 135 см
Внутрішній (спальня): Д 230 × Ш 245 × В 120 см
Розміри тамбура: Д 225 × Ш 270 см
Каркас: 10 мм (3x стовп) зі скловолокна
Інше:
Колір: темно-зелений / чорний / графіт
Розгортання: спочатку зовнішній (2 шари)
Проклеєні шви: так
Внутрішні кишені: є
Гачок всередині: є
Москітна сітка No-See-Um: так
Флуоресцентні елементи: Так
Переваги чотиримісного намету Creek 4 BIG:
Дуже просторий 4-місний намет .
У екстреній ситуації він може служити укриттям для восьми осіб.
Неперевершено мала вага всього 4,9 кг і компактні розміри в складеному вигляді 66 × 18 × 18 см , у стиснутому 66 × 14 × 14 см
Самонесуча конструкція дозволяє швидко встановити намет.
Гарна вентиляція, два великих вентиляційних отвори гарантують хорошу циркуляцію свіжого повітря та запобігають конденсації водяної пари.
Висока водонепроникність, витривалість до 3000 мм водяного стовпа. Завдяки поліуретановому покриттю та проклеєним швам намет витримує навіть тривалі багатоденні опади.
Водостійка підлога 5000 мм водяного стовпа, виготовлена з міцного матеріалу.
Тканина покрита просоченням " Fire Retardant ", що робить намет більш стійким до вогню (намет не пожежобезпечний)
Москітна сітка No-See-Um захищає від комах і злегка затемнює салон, забезпечуючи при цьому багато свіжого повітря всередині.
Каркас зі скловолокна дозволяє упаковувати намет до мінімального розміру 66 см . Ідеально підходить для подорожей на велосипеді або мотоциклі.
Вісім регульованих натягів збільшують жорсткість конструкції.
Чотири великі кишені та гачок для підвішування світильників, предметів та аксесуарів усередині намету.
Натяжні мотузки та ручки-блискавки флуоресцентного зеленого кольору забезпечують видимість цих елементів у майже повній темряві.
Стійке до зовнішніх факторів і довговічне, інструкція з експлуатації вшита в обкладинку, завжди під рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultralight |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 10 638 ₴









