влевовправо

Намет туристичний Bushmen Core-Tent Lodger - Olive
- В наявності
- Код: 13329797740
10 897 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
⭐Особливості продукту:
довжина - 2,5 м
ширина - 1,5м / 0,6м
висота - 1м
вага набору - 1,2 кг
Просторий , зручний, світлий , безпечний. Ідеальна мобільна спальня, яка дозволяє вам розташувати табір так, як вам подобається.
Зручно лежачи, ви отримуєте переваги від необмеженого огляду та повного захисту від комах . Коли холодно або йде дощ, ви накриваєте LODGER брезентом, миттєво перетворюючи його на надлегкий намет .
LODGER CORE-Tent®
2 х складаний алюмінієвий каркас
4 шпильки в сумці
Транспортна сумка
Перший повністю сумісний з брезентом тунельний намет на 2 особи з москітною сіткою. Більш ніж достатньо місця для дуже високих людей.
Набір зі стовпами та алюмінієвою рамою важить менше 1,5 кг. Незалежно від того, який у вас бушменський брезент, CORE-TENT® LODGER ідеально з ним працюватиме.
⭐Візьміть його з собою в поле
CORE-Tent® LODGER на півметра довший за інші надлегкі намети, що дозволяє розташувати багаж так, щоб він не заважав комфортному сну.
Намет в поєднанні з брезентом 2х3 додатково забезпечує бічний багажний простір зі зручним доступом через бічний вхід площею понад 1 м2
Використовуючи брезент 3×3, тамбур забезпечує ще 2 м2 під дахом.
Ви також можете підняти брезент, покласти його на трекінгові палиці, весла, велосипед або просто гілки та збагатити свою спальню внутрішнім двориком під дахом.
CORE-Tent® LODGER був розроблений для створення великих вентиляційних каналів , що закриваються, якщо їх накрити брезентом . Завдяки їм і двошаровій конструкції (москіт + мухоловка) волога не конденсується і при цьому дозволяє регулювати температуру всередині
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Основні | |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 10 897 ₴





