влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кемпінговий намет на 9 місць, синьо-жовтий
Великий намет ідеально підходить для будь-якого кемпінгу! Він має комфортний салон, який підходить для сну на вулиці або для подорожі. Він досить великий, щоб розмістити 9 осіб. Має 3 кімнати, кожна з яких розрахована на 3 особи.
Намет легко встановлюється і складається. Він оснащений 2 трубами для підтримки даху над входом. Матеріал внутрішньої стінки пропускає повітря. Підлога покрита водостійким ПЕ, що забезпечить її сухість. Щоб забезпечити водонепроникність, рекомендуємо побризкати намет спреєм-просоченням.
Він також оснащений сіткою від комах у спальній зоні, що гарантує ніч без комарів.
Колір: синьо-жовтий
Кількість осіб: максимум 9
Вага: 7,5 кг
Загальні розміри: 590 x 400 x 185 см (Д x Ш x В)
Розміри однокімнатної кімнати: 185 х 200 (Д х Ш)
Розміри тамбура: 220 х 200 (довжина х ширина)
Кількість кімнат: 3.
3 вентиляційні вікна
Розмір вікна: 28 х 36 см (ширина х висота)
Матеріал: Поліестер: 100%
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Основні | |
| Кількість кімнат | 3 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Вікна вентиляції | 3 |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 9 245 ₴




