влевовправо

Намет туристичний Carruzzo L3E
- В наявності
- Код: 14867331220
3 510 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжний намет призначений для використання під час відпочинку на пляжі, в саду, і т.д.
Варіант швидкого розкладання (саморозкладання).
Виготовлений з міцних синтетичних матеріалів, стійких до пошкоджень, легко підтримувати в чистоті.
Після використання ви можете скласти намет і зберігати його в зручній сумці, що входить в комплект.
Бренд: Carruzzo
Розміри:
в розкладеному вигляді: 2,1х1,3х0,9м
діаметр після складання: 70 см
Технічні характеристики:
матеріал чохла: 100% поліестер
двері, що замикаються, зі знімною москітною сіткою
два вікна на замок з москітними сітками на бокових стінках + мансардне вікно
практична кишеня для дрібниць всередині намету
кілочки та мотузки для кріплення в комплекті
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Основні | |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 3 510 ₴



