влевовправо

Намет туристичний SoBuy OGS60-HG 194x147x87 cm
- В наявності
- Код: 15369852856
10 854 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сон в комфортних умовах на лоні природи!
Матрац є самонадувним і його можна використовувати через 10 хвилин після відкриття отвору для надування.
Намет з дахом забезпечує захист від дощу, комах і сторонніх очей.
Якісний надувний матрац зі зручним текстильним чохлом і легкими контейнерами, в яких спальний мішок забезпечує винятковий комфорт сну. Ідеально підходить для літніх ночей.
Намет 4 в 1 ідеально підходить для коротких подорожей, для скаутів і дослідників гір.
Специфікація :
Розміри: приблизно 87x194x147 см
Розміри упаковки: прибл. 102,50*28,00*28,00 см,
Вага: приблизно 13 кг,
Максимальне навантаження 145 кг
Матеріал: каркас - метал, намет - поліестер 190Т, кемпінг - стійкий нейлон Оксфорд.
Установка :
- Стан поставки: в розібраному та справному вигляді.
- Додається інструкція зі складання
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 10 854 ₴









