влевовправо

Намет туристичний Husky Bizon 3 Classic 410 x 230 x 135 cm
- В наявності
- Код: 15715796815
11 718 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Husky BIZON 3 CLASSIC
Модель Classic оснащена перевіреною роками ламінованою трибарною структурою. Він дозволяє створити досить просторий і практичний тамбур, де можна зберігати все, що є з собою, а в негоду навіть готувати. І намет, і підлога виготовлені з високоякісних матеріалів, які гарантують стійкість до зовнішніх факторів, хорошу повітропроникність і достатній комфорт. У наметі Bizon 3 classic легко розмістяться до трьох осіб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husky |
| Кількість входів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 11 718 ₴







