влевовправо

Намет туристичний McKinley Escape 20.1
- В наявності
- Код: 15706985593
6 556 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Простий у встановленні кемпінговий намет Escape 20.1 від McKINLEY є ідеальним рішенням для індивідуальних подорожей. Невеликий розмір упаковки і невелика вага дозволяють легко кріпити його до рюкзака . Простора спальня забезпечить комфортний сон і можливість зберігання багажу всередині намету.
✅ Невеликий туристичний намет на одну особу
✅Легко упакувати в рюкзак середнього розміру
✅ Просторий вхід полегшує активність в наметі та зберігання багажу
✅2-шарова конструкція (спальня інтегрована з підлогою)
Просторий вхід полегшує активність у наметі
Він досить легкий, щоб зникнути в рюкзаку, але все ще пропонує комфортний простір завдяки невеликій апсиді біля входу. Великий передній вентиляційний отвір у поєднанні з задньою вентиляцією забезпечує необхідний потік повітря, щоб уникнути конденсації під час сну.
Параметри намету McKinley Espace 20.1:
✅2 вентиляційних отвори
✅Розміри внутрішнього намету: 220 х 80 х 90 см
✅Розміри зовнішнього намету: 240 х 125 х 100 см
✅ Водостійкість підлоги: 5000 мм водяного стовпа
✅ Водонепроникність чохла: 3000 мм водяного стовпа
✅Розміри після упаковки: 34 х 13 х 13 см
✅ Вага намету: 1600 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | McKinley |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 556 ₴




