влевовправо

Намет туристичний Mil-Tec Recom - Olive (14201001)
- В наявності
- Код: 13269679995
7 063 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет 1-місний Mil-Tec Recom - Olive
Одномісний компактний намет "RECOM" Mil-Tec. Виготовлений з водонепроникного поліестеру оливкового кольору. Завдяки використанню поліуретанового покриття характеризується високими водо- і вітрозахисними властивостями. Дно виконано з поліестеру Оксфорд з покриттям підвищеної стійкості до пошкоджень. Встановіть за допомогою трьох щогл з легкого і міцного скловолокна.
У набір входить сумка для перенесення з поліестеру та кілки.
Характеристики:
двокомпонентна конструкція ,
вхід закривається на блискавку,
закритий тамбур для зберігання обладнання,
вентиляційні отвори з обох сторін,
москітна сітка у вхідному отворі.
Технічні дані
Тропік:
матеріал: 100% поліестер, поліуретанове покриття,
водостійкість: 1200 мм водяного стовпа.
Внутрішній намет:
-матеріал: 100% поліестер, поліуретанове покриття,
- водонепроникність: 800 мм водяного стовпа.
Поверхня:
- матеріал: 100% оксфордський поліестер, поліуретанове покриття,
- водонепроникність: 1500 мм водяного стовпа.
Щогли: склопластик
Сумка для транспортування: 100% поліестер
Кількість осіб: 1
Розміри: 240 х 135 х 85 см
Розміри після упаковки: 55 х 13 х 13 см
Вага: 2670 г (з чохлом)
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MiL-tec |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Оливковий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 063 ₴








