влевовправо

Намет туристичний Peme Taurus 2
- В наявності
- Код: 17264809455
5 680 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туристичний намет Peme Taurus 2
Розміри намету: 220 x 310 x 110 (Д x Ш x В)
Розміри спальні: 210 х 140 х 110
Довжина тамбура: 80 см
Кількість осіб: 2
Вага: 3,7 кг
Матеріал: поліестер 70D/190T
Водостійкість: 4000 мм H2O
Матеріал спальні: дихаючий поліестер
Матеріал підлоги: поліетилен 120 г/м2
Водостійкість підлоги: 6000 мм H2O
Каркас: склопластик
Діаметр рами: 8,5 мм
Набір кілків і зав'язок
Розміри після упаковки: 52 х 15 х 15 см
Переваги
2 входи покращують повітропроникність і полегшують вентиляцію
2 тамбури
Москітні сітки на входах в спальні
Кишені в спальні
Вентиляційні вікна, що закриваються
Водонепроникний щит і ґрунтовий щит
Дихаючий матеріал в спальні
Тримач для стельового світильника
Зручне транспортування в чохлі
Туристичний намет Peme Taurus 2
Розміри намету: 220 x 310 x 110 (Д x Ш x В)
Розміри спальні: 210 х 140 х 110
Довжина тамбура: 80 см
Кількість осіб: 2
Вага: 3,7 кг
Матеріал: поліестер 70D/190T
Водостійкість: 4000 мм H2O
Матеріал спальні: дихаючий поліестер
Матеріал підлоги: поліетилен 120 г/м2
Водостійкість підлоги: 6000 мм H2O
Каркас: склопластик
Діаметр рами: 8,5 мм
Набір кілків і зав'язок
Розміри після упаковки: 52 х 15 х 15 см
Переваги
2 входи покращують повітропроникність і полегшують вентиляцію
2 тамбури
Москітні сітки на входах в спальні
Кишені в спальні
Вентиляційні вікна, що закриваються
Водонепроникний щит і ґрунтовий щит
Дихаючий матеріал в спальні
Тримач для стельового світильника
Зручне транспортування в чохлі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peme |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 5 680 ₴







