влевовправо

Намет туристичний Portal Outdoor Gamma 5
- В наявності
- Код: 15305796971
19 516 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Колір: сіро-помаранчевий
Матеріал: поліестер PE скловолокно
Розмір: 450 х 300 х h200 см
Виробник: Portal Outdoor
опис:
Сімейний намет Gamma 5 від Portal Outdoor
Розкішний намет ідеально підходить для мандрівників
комфорт на відпочинку
Він має структуру тунельного типу, що забезпечує доступ
дуже великий простір для 5 осіб
Стійка конструкція, яка добре витримує пориви вітру і дає
почуття безпеки
Виготовлений з високоякісних, міцних і стійких матеріалів
Висота і ширина намету забезпечують свободу і комфорт
пересування
Завдяки великому тамбуру ми можемо розмістити додаткові речі
Має великі панорамні вікна та два входи
У складеному вигляді займає мало місця
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
матеріал : 100% поліестер PU, проклеєні шви
внутрішній матеріал: 100% поліестер (дихаючий)
матеріал підлоги: 100% PE (поліетилен)
конструкція: скловолокно
довжина: 450 см
ширина: 300 см
висота: 200 см
розміри після упаковки: 73 х 27 х 27 см
водонепроникність: 4000 мм
вага: 14,5 кг
колір: сірий/помаранчевий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamma |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 19 516 ₴



