влевовправо

Намет туристичний Quechua Air Seconds 4.1
- В наявності
- Код: 15382898463
24 786 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надувний кемпінговий намет Quechua Air Seconds 4.1 F&B 4-місний, 1 спальня
Розроблено командою досвідчених туристів. 4-місний намет з 1 спальнею та великим тамбуром.
Тамбур площею 6,5 м² і внутрішньою висотою 1,9 м ідеально обладнаний: - підлога з бортиком, який можна підняти від входу на випадок дощу - прозоре вікно з шторкою. сітчасте вікно з шторкою - кишені в спальнях і передпокої . У спальні цього намету можна розмістити до чотирьох матраців шириною 70 см. Він також може бути призначений для 2 осіб, які хочуть велику спальню.
Надувна конструкція «все в одному», попередньо зібрані спальні та прикріплений щит. Ми рекомендуємо накачувати раму за допомогою насоса Quechua Ultim із вбудованим манометром. Тиск у тунелях стійки має бути 7 PSI. НАСОС НЕ ВХОДИТЬ У КОМПЛЕКТ. Ми рекомендуємо, щоб це налаштували 2 людини, хоча з цим може впоратися і одна людина.
Наша технологія Fresh&Black базується на тканині з індексом UPF 50+ Примітка: через відкритий вхід проникає значна кількість УФ-випромінювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Quechua |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 24 786 ₴









