влевовправо

Планетарний міксер Mecnosud Massima M7
- В наявності
- Код: m000128m7b
104 890 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний спіральний міксер Massima M7, розроблений для замісу тіста з високою гідратацією, підходить як для домашнього, так і для професійного використання. Місткість тіста 7 кг (10 літрів), швидкість з електронним регулюванням від 90 до 280 об/хв, цифровий годинник.
Mecnosud - інновації та італійська якість
Понад сорок років досвіду сім'ї Інгрізано в механічних конструкціях для харчової промисловості робить Mecnosud однією з провідних компаній у секторі обладнання для громадського харчування.
Сучасна фабрика, оснащена новітніми технологіями, внутрішнє управління всім виробничим циклом і увага до якості продукції та обслуговування клієнтів є основою успіху компанії на основних вітчизняних і зовнішніх ринках.
Зроблено на 100% в Італії
Незламний професіонал
Професійний спіральний міксер Mecnosud Massima m7 — це компактний настільний прилад, який поєднує в собі потужність і ефективність з низьким енергоспоживанням і дуже низьким рівнем шуму. Це нове покоління пристроїв, створених для професіоналів, але також призначених для домашнього використання.
Mecnosud — це безкомпромісні машини, які просто працюють.
• Ємність для тіста 7 кг. (10 літрів)
• Цифровий регулятор швидкості з 15 положеннями, від 90 до 280 об/хв
• Цифровий годинник, що дозволяє програмувати час замішування
• Чаша з напівсферичним дном, оптимальна для тіста для піци
• Контурна планка для розколювання тіста зі скребком для збору тіста з дна чаші
• Ремінна передача для максимальної надійності та тиші
Найякісніші матеріали
Машина, повністю виготовлена з нержавіючої сталі, підходить для приготування різних видів тіста, особливо підходить для м’якого тіста, такого як хліб, піца та п’яда. Конструкція, покрита стійкою до подряпин епоксидною порошковою фарбою - захисний мікровимикач на захисній сітці з нержавіючої сталі. Усі деталі, які контактують з тістом, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі.
Технічні параметри
• максимальна вага готового тіста 7 кг
• борошно: 4,5 кг
• вода: 2,5 л
• мінімальна кількість тіста 0,5 кг
• кількість оборотів в хвилину: 90 - 280
• Час підготовки менше 15 хвилин
• таймер, що дозволяє встановити бажаний час замішування тіста
• ємність бака 10 л
• Ланцюгово-пасова передача
• потужність двигуна 0,5кВт
• Блок живлення V230 / 50-60 / 1
• Запобіжний мікровимикач "CE"
• вага пристрою 37 кг
• розміри 550 х 280 х 510 мм
• розмір бака 200х260 мм
• Сертифікат CE
• Безпечна доставка на палетах включена у вартість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mecnosud |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Завантаження тесту | 7 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Тип міксера | Стаціонарний |
- Ціна: 104 890 ₴






