влевовправо

Дитячий триколісний велосипед Milly Mally Stanley
- В наявності
- Код: 17192004940
7 199 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
✔ Сталевий каркас забезпечує довговічність і довгі роки використання
✔ Великі гумові колеса EVA - тихий, плавний хід, стійкий до проколів
✔ Амортизація на нерівностях для комфортної їзди
Триколісний велосипед Stanley - ідеальне рішення для малюка віком від 12 місяців. Він росте разом з вашою дитиною та адаптується до її потреб! Його можна використовувати як:
✅ Коляска з направляючою
✅ Штовхач із запобіжниками
✅ Велосипед для дитини старшого віку
✅ Незалежний триколісний велосипед
5-точкові ремені безпеки - захистіть дитину під час руху
Стійка безпеки - додатковий захист від випадання
Стоянкове гальмо - забезпечує повний контроль над велосипедом
✔ Сидіння, що обертається на 360° - можна використовувати обличчям вперед або до батьків
✔ Регульований сонцезахисний козирок - УФ захист від сонця та вітру
✔ Регульована батьківська ручка - комфортне керування на будь-якій місцевості
✔ Підніжки для малюків - можна скласти, коли дитина вже крутить педалі
Freewheel - педалі не обертаються при натисканні
Кошик і сумка для іграшок - практичне місце для зберігання аксесуарів
Дзвіночок - додаткова розвага для вашого малюка
Складається - ідеально підходить для транспортування та зберігання
У КОМПЛЕКТІ ВИ ОТРИМУЄТЕ:
✅ Новий велосипед Stanley Rubber
✅ Знімна захисна планка
✅ 5-точкові ремені безпеки
✅Кошик для іграшок
✅ Сонцезахисний козирок
✅ Регульована ручка для батьків
✅ Підніжки та педалі
✅ ТЕХНІЧНІ ДАНІ
✔ Вік дитини: від 12 місяців до 5 років
✔ Максимальна вага дитини: до 25 кг
✔ Вага велосипеда: приблизно 8 кг
✔ Розміри: 109см х 107см
✔ Матеріали: сталевий каркас, колеса EVA, оббивка екошкіра
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ!
Виріб відповідає європейським стандартам безпеки EN 71 і виготовлено з безпечних для дітей матеріалів .
РОЗМІРИ ВИРОБУ:
Висота: 109 см
Регулювання висоти ручки: 103-106-109 см
Ширина керма: 41 см
Висота до керма: 61 см
Довжина від заднього до переднього колеса: 81 см
Загальна довжина 107 см
Ширина велосипеда: 58 см
Діаметр коліс: передні - 24 см, задні - 20 см
Відстань від краю сидіння до педалей: мінімум 35 см, максимум 38 см
Відстань від краю сидіння до керма: 11,5 см
Висота спинки: 41 см
Висота сидіння: 40 см
Ширина перил 36 см
Відстань рейок від сидіння 20 см
Ширина спинки 27см
Глибина сидіння 21 см
Ширина сидіння 28,5 см
Максимальне навантаження до 25 кг
Максимальне навантаження на кошик до 3 кг
Вага: 10,3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milly Mally |
| Вага | 10 кг |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Дзвінок | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 7 199 ₴









