влевовправо

Дитячий триколісний велосипед Zopa citiGO
- В наявності
- Код: 13564666648
6 120 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей триколісний велосипед чудово розважає дітей і в той же час полегшує подорожі батькам.
Опис товару:
Підходить для дітей від 10 місяців до 3 років.
Легке керування завдяки регульованій по висоті направляючій.
Вбудовані педалі дозволяють вашій дитині брати участь у катанні разом.
Важливими деталями є ремені безпеки та кнопка, яка фіксує педалі.
Триколісний велосипед включає практичний задній кошик і маленьку сумку не тільки для дитини.
Розташування сидіння обличчям вперед дозволить батькам краще контролювати свою дитину.
Є підставки для ніг як для малюків, так і для маленьких дітей, які при необхідності можна повністю зняти.
Якщо зняти сонцезахисний козирок, дужку, передню опору та педалі, ваша дитина отримає більше задоволення від поїздки.
Повне видалення спинки допоможе вашій дитині кататися самостійно.
Збірку триколісного велосипеда та подальшу збірку дивіться в інструкції.
Можливість від'єднати педалі, коли батьки штовхають велосипед
У комплекті з велосипедом:
переднє колесо з бризковиком, задні колеса, сидіння, задня корзина, сумка, направляюча штанга, передня штанга, капот, підніжки для маленьких дітей, підніжки для малюків, гальмо.
Вага виробу: 10,6 кг
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Багажний кошик | Спереду і ззаду |
| Дзвінок | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Основні | |
| Вага | 10.6 кг |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 1 року |
- Ціна: 6 120 ₴





