влевовправо

Валіза Samsonite Lite-Shock 69 см.
- В наявності
- Код: 98V-002-05
22 355 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найлегша з лінійки Samsonite Curv, Lite-Shock поєднує найменшу вагу з максимальною удароміцністю. Валіза Lite-Shock встановлює нові стандарти серед колекцій легкого багажу. Натхнена природою колекція Lite-Shock залишається надзвичайно міцною без необхідності додаткового посилення кришки багажника.
Колекція:
Lite-Shock
Вага:
2,3 кг
Матеріал:
Curv, Поліпропілен
розміри:
Зазначені розміри включають виступаючі елементи, такі як ручки та колеса. Розміри дано в порядку ширина х висота х глибина див.
47 х 69 х 29 см
Ємність:
73 л
Замок:
Система TSA
Це тип замку зі спеціальним зашифрованим та запатентованим замком. Він був схвалений для загального використання в галузі транспортної безпеки Американським урядовим агентством North American Transport Security. Це дуже важливо при поїздках до США та Великобританії. Навісний замок має подвійну захисну функцію, адже крім кодового замку митна служба має універсальний ключ для його відкриття. У разі огляду багажу висячий замок може бути відкритий та закритий працівником митниці. Коли навісні замки використовуються без сертифіката, часто під час огляду митниця зламує блискавку або кришку сумки для швидкого доступу до багажу. Комбінацію шифрування вибирає власник замку.
Інтер'єр:
нижнє відділення з ременями, що застібаються
верхнє відділення застібається на блискавку
Характеристики:
одиночна стійка
4 колеса
Якщо Вас цікавить колір якого немає на сайті, зателефонуйте нам. Можливо, ми зможемо привезти його на замовлення. =))
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Замок | TSA кодовий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 69 см |
| Глибина | 29 см |
| Об`єм | 73 л |
| Ширина | 47 см |
- Ціна: 22 355 ₴






