влевовправо

Домкрат гідравлічний Unicraft RWHA 1500 1.5 т
- В наявності
- Код: 7213389029
18 143 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
· Плоский дизайн, спеціально призначений для автомобілів зі зниженою підвіскою.
· Керування клапаном за допомогою важеля.
· Повільне опускання за високих навантажень.
· Зручне та легке підтягування завдяки довгому гідравлічному важелю.
· Дві зручні бічні ручки з алюмінію.
Характеристики:
Тип — Підкотний
Тип — Гідравлічний
Вантажність — 1.5 т
Мінімальна висота підіймання — 85 мм
Максимальна висота підіймання — 445 мм
Вага домкрата — 19.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Польща |
| Висота підйому | 445 мм |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Власна вага | 19.5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 294 мм |
- Ціна: 18 143 ₴




