влевовправо

Торшер Light-Home Tripod Tripod 1975/LS/D
- В наявності
- Код: 7210882570
6 318 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний і стильний зовнішній вигляд чудово прикрасить ваш інтер'єр.
Ідеальне пропонування для класичних і сучасних номерів
Ви можете вибрати з чотирьох абажурів, , завдяки яким ви можете ідеально підібрати лампу в стилі кімнати
Продукт створений на 100% у Польщі!
Ідеальне поєднання кольорів лампи та її довговічності створюють структуру, яка прикрашатиме ваш інтер'єр упродовж багатьох років!
Вічний характер лампи чудово вписуються в будь-який стиль вашої кімнати.
Представлена лампа має простір для одного джерела света.
Чому варто вибрати наш продукт?
Тверда металева конструкція, завдяки якій лампа слугуватиме вам упродовж тривалого часу
Абажури у формі діаманта! Вони додадуть елегантності вашим інтер'єрам
Лампа вмикає/ вимикає педаль
Легке та швидке збирання , яка не становитиме труднощів
Безпечна та швидка доставка, завдяки якій ви отримаєте товар у чудовому стані
Купуючи в нас, ви купуєте прямо в польського виробника!
Розміри продукту:
____________________________
Технічні характеристики:
матеріал: дерево/матеріал
розміри: висота 155 см/ширина: 55 см
розміри абажуру: діаметр: 46 см / висота: 25 см
регулювання кута світла: немає
джерело живлення: ~ 230 [В]/не вимагає трансформатора, він має ножний перемикач
джерело світла: E27/LED/Енергоощадна/ Макс. 60 Вт
продюсер: Light Home
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 2000 г |
| Висота | 1550 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Основні | |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
- Ціна: 6 318 ₴


