влевовправо

Підлогова лампа SANNELI DESIGN WALENCJA
- В наявності
- Код: 6997998618
3 888 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SANNELI DESIGN — це бренд, створений для задоволення потреб користувачів, які цінують оригінальну стилістику, сучасність і водночас простоту та високу функціональність. Завдяки використанню відповідного джерела світла, а саме енергоощадної люмінесцентної лампи або світлодіодної лампи , світильник зможе освітлювати ще більші кімнати достатньою мірою. Матеріал лампи — Silver Aluminium, а миска Brushed Aluminium з додаванням Frozen Glass ідеально поєднується як із класичним, так і із сучасним інтер'єром.
Абажур приваблює привабливим світлом цибулини. Геометричні форми дають змогу добре працювати в приміщеннях, де дизайн інтер'єру ґрунтується на геометричному орнаменті. Продукт ідеально підходить для ентузіастів оригінального дизайну та сучасних аранжувань.
Практична основа лампи може бути корисна як полиця, наприклад, для гірчичних рослин!
Технічні характеристики:
Напруга живлення
230 В 50 Гц
Споживана потужність
макс. 100 Вт
Тип ручки
E27
Матеріал виготовлення
Скло — метал — алюміній
Колір лампи
Срібний алюміній
Тип абажура
Срібний матовий алюміній — Заморожене скло
Джерело світла
Він не містить
Ступінь герметичності
IP20
Розміри лампи
Ширина 195 мм
Довжина 400 мм
Висота 1320 мм
Розміри абажуру
175 x 390 мм
Параметри шнура живлення:
Тип
Перемикач
Довжина:
Колір
Поперечний переріз
HO3VVH2-F Flat
Містить підставку
1,8 м
Прозорий
2 x 0,75 мм2
Сертифікати
CE
марка
SANNELI DESIGN
застосунок
внутрішній
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1320 мм |
| Діаметр | 390 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Основні | |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E27 |
- Ціна: 3 888 ₴

