влевовправо

Торшер SARAGOSSA WHITE MAT SANNELI DESIGN
- В наявності
- Код: 6998767044
3 618 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SANNELI DESIGN — це бренд, створений для задоволення потреб користувачів, які цінують оригінальну стилістику, сучасність і водночас простоту та високу функціональність. Завдяки використанню відповідного джерела світла, а саме галогенної лампи або світлодіодної лампи, світильник зможе освітлювати ще більші кімнати досить. Лампи з металу и скла ідеально поєднуються як із класичним, так і в сучасному інтер'єрі.
Продукт ідеально підходить для ентузіастів і шанувальників оригінального дизайну та сучасних аранжувань.
У торшері можна використовувати світлодіодну лампочку або звичайну галогенну лампу — G9.
Технічні характеристики:
Напруга живлення
230 В 50 Гц
Споживана потужність
60W
Тип ручки
G9
Матеріал виготовлення
Скло — метал
Колір лампи
хром
Тип абажура
Білий килимок — білі вирізи
Джерело світла
Він не містить
Ступінь герметичності
IP20
Розміри лампи
Ширина 250 мм
Висота 1330 мм
Довжина 155 мм
Розміри тіні
Діаметр 155 x 250 мм
Висота 170 мм
Розміри основи
Діаметр 240 мм
Параметри шнура живлення:
Тип
Перемикач
Довжина:
Колір
Поперечний переріз
HO3VVH2-F Flat
Містить ножний перемикач
1,8 м
Прозорий
2 x 0,75 мм2
Сертифікати
CE
марка
SANNELI DESIGN
застосунок
внутрішній
Способ монтажа
Лампа поміщається на підлогу
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1330 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Основні | |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | G9 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 1250 мм |
- Ціна: 3 618 ₴

