
Вуличний настінний світильник Cracks
- В наявності
- Код: 12033759644
3 024 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біле зовнішнє настінне бра
Потужність: 10 Вт
Світлий колір: нейтральний (4000 K)
Світловий потік: 700 лм
Клас ущільнення: IP44
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 20 см |
| Довжина | 10.7 см |
| Ширина | 15 см |
| Основні | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Біла |
- Ціна: 3 024 ₴
