Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний спіральний міксер із регульованою швидкістю й електронним керуванням. Місткість 10 кг
тіста, діапазон швидкостей 90-300 об./хв. Зображення наведене тільки для ілюстрації. Міксери доступні в білому та сірому кольорах.
Цей професійний спіральний тістоміс — незамінний інструмент для змішування борошна з водою, дріжджами та іншими інгредієнтами.
Він ідеально підходить для домашнього використання, рукоділля та кейтрингу.
У ньому поєднуються надійна механіка та передова електроніка для керування роботою тестомельної машини.
Сенсорний екран забезпечує зручне та точне керування, а також створення багатоступеневих програм замішування тіста.
Зроблено на 100% в Італії
Функція мікшера
• Конструкція виготовлена зі сталі з порошковим покриттям
• Інвертор із 10-ступеневим регулюванням швидкості
• Сенсорний екран із можливістю керування та створення власних програм мікшера.
• Задний ход
• Світлодіодне освітлення
• Спіраль, колона та чаша виготовлені з неіржавкої сталі.
• Ланцюгове передавання через спіралі
• Ремінне передавання з шківом для обертального руху чаші;
• Швидкість обертання спіралі від 90 до 300 об/хв.
• Електромонтаж, що відповідає стандартам CE, із захисними кожухами з неіржавкої сталі;
• Двигун потужністю 0,37 кВт | Однофазне електроживлення 230 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Завантаження тесту | 20 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Тип міксера | Стаціонарний |
- Ціна: 204 599 ₴



