влевовправо

Консольний стіл FLEXISTYLE 40 x 80 x 20 см
- В наявності
- Код: 13101366615
6 299 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблева консоль одинарна лофт чорна 40х80х20см
Чорна меблева консоль з дубовою полицею. Продукт для вимогливих клієнтів, які шукають продукт, виготовлений з особливою увагою до деталей. Лофт-консоль, завдяки своїй невеликій глибині (20 см), буде працювати навіть в невеликій кімнаті.
Особливістю нашої продукції є висока якість. Сталевий профіль зварений. Це забезпечує довговічність, і меблі не потребують складання. Покриття за технологією порошкового фарбування забезпечує ідеальний антикорозійний захист. Верхня частина нашої лофт-консолі виготовлена з фанери. Завдяки натуральному дубу виріб виглядає більш ексклюзивно, ніж консолі з ламінованої дошки.
Перегляньте весь асортимент меблевих консолей різних розмірів.
Виробник: FLEXISTYLE, виробництво Польща
Основні характеристики продукту:
Зварний каркас консолі. Збірка не потрібна.
Каркас оснащений пластиковими ніжками, завдяки чому він буде безпечним для вашої підлоги.
Полиця виготовлена з натуральної фанери дуба. Покритий маслом для дерева.
Продукція повністю виготовлена в Польщі.
Розміри:
Висота: 80 см
Ширина: 40 см
Глибина: 20 см
Товщина сталевого профілю: 15 мм
Товщина дубової дошки: 19 мм
Колір: чорний (каркас), натуральний дуб (верх)
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 80 см |
| Глибина консолі | 20 см |
| Ширина консолі | 40 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | фанера |
| Корпус (каркас) | фанера |
- Ціна: 6 299 ₴





