влевовправо

Консольний стіл Polomeble PRESTIGE 117012 88 x 75 x 33 см
- В наявності
- Код: 13988424502
13 250 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СТИЛЬНА КОНСОЛЬ З КОЛЕКЦІЇ PRESTIGE
Чарівний дерев'яний предмет меблів із гнутими ніжками та красивим різьбленням.
КОЛІР: темне червоне дерево
МАТЕРІАЛ: екзотичне дерево - червоне дерево
КОМПЛЕКТАЦІЯ: немає - цілісний предмет меблів
РОЗМІРИ: висота 75 см, ширина в ніжках 88 см, глибина 33 см
СТАН: новий / стилізований предмет
КОД : 117012 (півпіддон)
Консоль стилізована під антикваріат тому може мати косметичні недоліки які не впливають на загальний вигляд перемету меблів
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 75 см |
| Глибина консолі | 33 см |
| Ширина консолі | 88 см |
| Основні | |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
- Ціна: 13 250 ₴



