влевовправо

Консольний стіл SoBuy FSB54-N 81 x 78 x 35 см
- В наявності
- Код: 12752893373
7 070 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Специфікація :
Вага: приблизно 17,2 кг
Вантажопідйомність: до 40 кг
Матеріал: PB (E1), метал, скло
Розміри: Ш 35 х 81 х 78 см (див. малюнок)
Установка :
Стан поставки: розібраний і практично упакований.
Прості для розуміння інструкції зі складання включені.
Проста і швидка збірка завдяки продуманій конструкції.
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 78 см |
| Глибина консолі | 35 см |
| Ширина консолі | 81 см |
| Основні | |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
- Ціна: 7 070 ₴








