влевовправо

Консольний столик Wera-Meble ZOYA loft artisan 92 x 75 x 35cm
- В наявності
- Код: 12711206796
7 450 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалетний столик ZOYA чорна сталь + дуб ремісничий
ОСОБЛИВОСТІ ПРОДУКТУ:
ніжки з металевого порошкового покриття на чорному маті (тонка структура)
стільниця з ламінованої дошки в кольорі дуба артизан
шухляда має повне висування
Меблі в комплектах самостійної збірки.
Розміри
ширина: 92 см
висота: 75 см
глибина: 35 см
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 75 см |
| Глибина консолі | 35 см |
| Ширина консолі | 92 см |
| Основні | |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
- Ціна: 7 450 ₴


