влевовправо

Консольний столик Koygarden 65 х 82 х 20 см
- В наявності
- Код: 11284534012
4 550 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна консоль в стилі ЛОФТ
Консоль поставляється цілком - вона не скручена, як інші консолі, завдяки чому набагато довговічніша.
розміри: 20x65x82 см ширина/глибина/висота
Порошкове покриття чорного матового кольору.
Виготовляється із закритих сталевих профілів: 15х15 мм.
У набір входять самоклеючі повзунки з фетру.
Вироби виготовлені з акуратністю та дбайливістю в Польщі.
Це міцна конструкція, яка прослужить багато років.
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 82 см |
| Глибина консолі | 20 см |
| Ширина консолі | 65 см |
| Основні | |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
- Ціна: 4 550 ₴




