влевовправо

Намет туристичний Mivardi Shelter Base Station MK2
- В наявності
- Код: 14619836791
17 572 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Mivardi Shelter Base Station MK2
EAN: 8595712424029
Намет Mivardi Shelter Base Station MK2
Специфікація:
Місткість: 2 людини
Розміри: 220 x 220(223) x 195 см (в)
Водонепроникність: 8000 мм
Транспортний розмір: 120 х 25 см
Вага: 13 кг
Тип підлоги: на блискавці
Покращена версія просторого, багатофункціонального намету, який став абсолютним бестселером не тільки в Чехії та Центральній Європі. Несуча конструкція була повністю перероблена з використанням потрійних з’єднань між ребрами даху, вертикальними трубами та бічними натяжними стрижнями. Труби каркаса оснащені пружинними затискачами, які надійно фіксують окремі частини каркаса в з’єднувачі, що значно полегшує монтаж і демонтаж намету. З’єднувачі також мають отвори, які дозволяють прив’язувати якірні троси під час використання намету при дуже сильному вітрі.
Нова унікальна конструкція натяжних балок даху та бічних балок значно зменшує їх прогин і підвищує жорсткість і несучу здатність. Це також дозволяє розбирати на меншу транспортну довжину. Затискні замки Mivardi, що використовуються на телескопічних натяжних стрижнях, з надзвичайною силою затиску надійно закріплюють їх навіть у повністю висунутому стані. Для використання в екстремальних умовах в якості аксесуара доступний додатковий набір стрижнів бічного натягу. Модифікація кріплення бічної стінки також сприяла значно кращому натягу покриття намету. Значно збільшене заднє вікно також є приємним покращенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mivardi |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Колір | Коричневий |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 17 572 ₴




