влевовправо

Планетарний міксер SM-1518 Heckermann 2200W
- В наявності
- Код: 12725626335
7 450 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
пікова потужність до 2200 Вт;
3 змінних насадки для різних робіт (змішування, замішування, збивання);
6 швидкостей перемішування;
система повільного пуску з інтелектуальним керуванням друкованою платою, що забезпечує потрібну кількість оборотів в хвилину;
додаткова функція Pulse для замісу маси, що вимагає поступового подрібнення;
містка чаша 6,2 л з однією ручкою;
Світлодіодний індикатор;
запобіжний вимикач, блокуючий підйомний механізм;
гумові протектори для запобігання зсуву пристрою під час роботи;
приводний механізм з якісного металу;
конструкція, що запобігає витік маси і поглинає коливання;
бризговики;
вбудований якісний мідний мотор;
поєднання наймодніших кольорів чорного і сріблястого.
Технічні характеристики:
Модель: SM-1518
Номінальна напруга: 220-240 В
Частота: 50/60 Гц
Номінальна потужність: 1500 Вт
Пікова потужність 2200 Вт
Клас захисту: II
Колір чорний
Ємність чаші: 6,2 л
Світлодіодний індикатор: Так
Кількість швидкостей: 6
Гучність:> 75 дБ
Імпульсний функція: Так
Склад набору:
планетарний робот;
чаша з однією ручкою;
1 гачок для тіста;
1 віночок;
1 трамбування;
1 х кришка чаші;
1 х жовтковий сепаратор.
Конструкція планетарного робота СМ-1518
вихідний ролик
кришка
підйомна ручка
ручка швидкості
Шнур живлення
чаша
Нековзні ніжки
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд обладнання | Тестомес |
| Довжина | 5 мм |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Механізм підняття голови | підіймальна траверса |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Номінальне напруження | 220 В |
| Об'єм дежі | 6.2 л |
| Тип міксера | Планетарний |
- Ціна: 7 450 ₴









