влевовправо

Сушарка для фруктів, грибів та овочів Alfa MAX dehydrator 500W
- В наявності
- Код: 12203249937
17 384 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Alpha Max
Діапазон температур від 35°C - 70°C - увага!!! зміна температури, кожні 1°C
Ви можете змінити час або температуру процесу сушіння до або після його початку.
Діапазон часу висихання від 00:30 до 24 годин з кроком 30 хвилин.
Ви можете успішно сушити фрукти, овочі, гриби, готові хлібці, млинці та всі смаколики сироїдіння та інше...
Ви також можете сушити м'ясо в дегідраторі.
Технічні дані:
Напруга: 220-240В 50/60Гц
Потужність: 800 Вт
Вага: 8 кг
Висота: 35 см, ширина: 36 см, глибина: 49 см
Розміри разом з упаковкою: 545 x 438 x 425 мм
Кількість сушильних лотків: 8 шт.
Розмір підносу: 37 х 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Вид секцій | сітка, лоток |
| Кількість секцій | 8 |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 26 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 17 384 ₴

