влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для зберігання - 290л
Правильна система зберігання – це основний принцип ефективної логістики. Ящик є необхідним обладнанням для кожної майстерні та складу. Ми впевнені, що в нашому магазині ви знайдете пластикові вироби, які задовольнять ваші потреби. Завдяки їм ви впорядкуєте простір навколо себе та подбаєте про те, щоб усі інструменти завжди були в потрібному місці.
пластикові ящики, які використовуються в основному в домашньому господарстві в гаражі, підвалі, підсобному приміщенні в саду або на балконі
ящики стійкі до цвілі, корозії та хімічних речовин
дуже швидка збірка
стійка структура
Ящик має зручні ручки для перенесення
стійкий до погодних умов - його можна використовувати на вулиці
ідеально підходить для саду, тераси, балкона, гаража
виріб для самостійного складання
Технічні дані:
Матеріал: поліпропілен (не вбирає запахи та вологу)
Ширина: 96 см
Глибина: 53 см
Висота: 57 см
Колір: СІРИЙ / ЧОРНИЙ
Ємність: 290 л
Конструкція: ребриста
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 290 л |
| Ручки | Є |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 960 мм |
- Ціна: 4 190 ₴




