влевовправо

Намет туристичний Vevor 185x185x168cm
- В наявності
- Код: 15553400884
6 750 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний зовнішній вигляд, гуманізований дизайн і легке транспортування
Це наш новий намет. Він розроблений для захисту від холоду та вітру, тому ви можете комфортно рибалити. Ідеальний вибір для риболовлі з друзями. Перш ніж складати для зберігання на тривалий період часу, переконайтеся, що намет повністю висох.
Простора кімната
Стійкий до вітру, снігу та дощу
Беріть його з собою всюди
Функціональні розширення
Технічні характеристики
Розміри в розкладеному вигляді: 185 х 185 х 168 см
Внутрішній розмір: 148 x 148 x 168 см
Матеріал: тканина Оксфорд 300D, ПВХ і сталь
Розмір сумки: 108 х 17 х 17 см
Місткість: 2 людини
Кількість дверей: 2
Кількість вікон: 2
Розмір у розкладеному вигляді: 73 x 73 x 66 дюймів/185 x 185 x 168 см. Внутрішній розмір: 148 x 148 x 168 см.
Якісний матеріал
Намет виготовлено з тканини Oxford 300D, яка стійка до холоду, вітру, води та дощу. Цей намет розрахований на тривале використання.
Легко налаштувати
Налаштування займає лише кілька хвилин. Він містить міцні та гнучкі стовпи, які дозволяють легко встановити та зняти намет, дотримуючись точних інструкцій. Це економить час. З повним комплектом вам не доведеться турбуватися.
Корисна сумка для транспортування
Намет легко зберігається за допомогою сумки для перенесення і не займає місця в будинку. Його також можна зручно зберігати в багажнику автомобіля або носити на спині, а також легко переміщати з місця на місце під час транспортування.
Використовуйте з упевненістю
вентиляційний отвір для кращої вентиляції; двошарові вікна для широкого огляду; 5 сітчастих ручок для зручного одягання та перенесення; Дві двері достатньо великі для легкого доступу. Наш намет - найкращий вибір.
Вміст упаковки
1 х рибальський намет із захистом від льоду
4 х розтяжки
1 сумка для транспортування
1 х посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент-шатер |
| Колір | Чорний |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 750 ₴





