влевовправо

Намет / парасолька Gold fisher JUKON 224 x 195 cm
- В наявності
- Код: 16765091269
3 980 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рибальська парасолька / намет необхідна, коли погодні умови несприятливі для риболовлі. Наша парасолька оснащена чохлом , завдяки чому її зручно і легко транспортувати до місця риболовлі. Як тільки ви досягнете місця, розкласти парасольку займе всього мить і це дуже легко . Все це було продумано і може використовуватися двома способами - як звичайна парасолька або як повністю покриваючий "намет". Парасолька регулюється по висоті , тому ми можемо легко підлаштувати її під свої потреби. Вся парасолька міцна і стійка завдяки ребрам жорсткості. Матеріал парасольки водонепроникний . Рибальська парасолька - відмінна ідея для нічної риболовлі біля води або в примхливу дощову або вітряну погоду.
У набір входить парасолька, шпильки, цвяхозабійник і відтяжні мотузки - все це упаковано в зручну сумку.
Специфікація:
Водонепроникний матеріал
Всі шви проклеєні
Основний навіс і бічні стінки з ПВХ
Вікна забезпечують природне освітлення
Чохол на блискавці 600 x 140 см (Ш x В)
Штир: кут 45 градусів
Кількість вікон: 2
Кількість ребер: 8
У набір входять: шпильки і відтяжки
Вага: 3,6 кг
Розміри:
Висота з наконечником: 224 см
Регульована висота: 148 - 224 см
Розміри чохла: висота: 140 см, окружність: 600 см
Розмір вікна: 45 х 90 см
Товщина основної труби: 1,9 і 2,2 см
Розміри молотка:
загальна довжина: 32 см
довжина секції, що вбивається в землю: 25,5 см
загальна ширина: 8 см
діаметр труби: 30 мм
Розміри після упаковки:
137 х 13 х 9 см
➡️Вікна
Вони дозволяють оглядати навколишнє середовище. Вони також забезпечують природне освітлення.
Парасолька оснащена двома вікнами, розміри: 45х90 см.
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Основні | |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Форма | Купол |
| Колір | Зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 3 980 ₴









