влевовправо

Намет туристичний Konger Nr.6 280 x 210 cm
- В наявності
- Код: 15553400884
7 268 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Покриття намету стійке до опадів водяного стовпа 5000 мм. Несучий каркас: три дужки зі склопластику діаметром 11 мм. Міцна та водостійка поліетиленова підлога. Міцні та міцно вшиті гачки. Набір з кілками. Вага намету 5,6 кг.
Довжина: 280 см
Ширина: 210 см
Висота: 150 см
Покриття намету стійке до водяного стовпа 5000 мм
Несучий каркас: три дужки зі склопластику діаметром 11 мм
Міцна та водостійка поліетиленова підлога
Вага намету 5,6 кг
Покриття намету стійке до опадів водяного стовпа 5000 мм. Несучий каркас: три дужки зі склопластику діаметром 11 мм. Міцна та водостійка поліетиленова підлога. Міцні та міцно вшиті гачки. Набір з кілками. Вага намету 5,6 кг.
Довжина: 280 см
Ширина: 210 см
Висота: 150 см
Покриття намету стійке до водяного стовпа 5000 мм
Несучий каркас: три дужки зі склопластику діаметром 11 мм
Міцна та водостійка поліетиленова підлога
Вага намету 5,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Konger |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 7 268 ₴


