влевовправо

Намет туристичний Vevor TBT 6467 200x165x170cm
- В наявності
- Код: 16880923732
8 586 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет для пікапа 6,4 x 6,7 футів з дощовиком
Намет із VEVOR має вдосконалену двошарову антену, що забезпечує кращу передачу та комфортні наслідки в дощові, вітряні дні.
сумісність автомобіля
Безпечніший і досконаліший
Прийміть будь-який виклик
Технічні характеристики
Номер моделі продукту: TBT-6467
Конструкція намету: двошаровий намет
Рівень стійкості: PU2000 мм
Застосовне положення: причіп пікапа
Вага продукту: 5,6 кг
Внутрішні розміри (Д x Ш x В): 79 x 65 x 67 дюймів / 200 x 165 x 170 см
Розмір упаковки: 9 x 8 x 24 дюймів/24 x 20 x 62 см
Зручний у використанні
Намет має капюшон від дощу. Насолоджуйтеся природою та легким вітерцем, як ніколи раніше. Незалежно від того, сонячно чи дощ, намет VEVOR завжди буде вашим найкращим супутником у кемпінгу.
Розширений простір
Місткий автомобільний намет може бути обладнаний для сім'ї з трьох осіб. Намет оснащений віконцями з високою москітною сіткою, фіксатором для кемпінгового світильника, камерою зберігання багажу та іншими продуманими функціями, щоб зробити кемпінг і подорожі приємнішими.
Водонепроникність PU2000
Намет захищений від сильного дощу завдяки вдосконаленій двошаровій конструкції, повністю зшитому ПЕ 120 г і доступній технології.
Наш намет — це рішення з 9-міліметровими бездротовими стовпами та посиленими пристосуваннями для подальшої довговічності. Обтічна форма зменшує опір повітря і робить його стійким до сильного вітру.
Для пікапів
Підходить для пікапів довжиною від 6,4 до 6,7 футів (195-204 см). Підходить для Ford F150, Dodge Ram 1500, GMC Sierra, Chevrolet Silverado, Nissan Titan, Toyota Tundra та інших моделей.
Вміст упаковки
1x намет
19*Гачки
1 сумка для транспортування
1 х 4-секційна опорна штанга
2 x 10 опорних стрижнів
1 сумка для опорних штанг
1 * Мотузка
1*Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vevor |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 8 586 ₴





