влевовправо

Намет Mikado Enclave 2 Man Bivvy 330 x 300 cm
- В наявності
- Код: 11643855854
18 143 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перевірений намет Enclave у збільшеній версії XL. Набагато більші розміри забезпечать комфорт найвибагливішим користувачам. Виготовлений з міцного матеріалу з водонепроникністю 10 000 мм, з навісом, віконним пакетом і міцною підлогою з ПВХ. Рулонна передня частина, ПВХ для дверного вікна, HD ПВХ підлога на липучці та застібках, сумка для транспортування
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Довжина (см): 330
Ширина (см): 300
Вага (кг): 14,5
Водонепроникність: 10000 мм
Транспортні розміри: 115х26х26
Висота(см): 170
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikado |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 18 143 ₴






