влевовправо

Намет Mikado Block Dome 230 x 215 cm
- В наявності
- Код: 12807600623
19 620 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MIKADO BLOCK DOME CARP ТЕНТ 230x215x190см
Надзвичайно високий і місткий намет з блочною конструкцією, призначений як стандартне укриття, кухня або додаткове сховище інвентарю. Оснащений підлогою на блискавці, матеріалом 10 000 мм і міцною алюмінієвою рамою.
Алюмінієва стійка рама з профілів діаметром 19 мм
Матеріал PU 210D з водонепроникністю 10000 мм
2 двері
Вентиляційні вікна збоку та в дверях
Москітні сітки на двері та вікна
ПВХ на дверне вікно
ПЕ підлога із застібкою
Сумка для транспортування, кілки та кріплення
ХАРАКТЕРИСТИКА:
Розміри: 230х215х190 см
Транспортні розміри: 100x28x32 см
Вага: 11 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prologic |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 19 620 ₴








