влевовправо

Намет туристичний Peme Bojan 4 особи
- В наявності
- Код: 15213869120
9 882 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри намету: 410х220х140 см (довжина х ширина х висота)
Розміри спальні: 210х140х140см
Розміри тамбура: 210х120х140см
Кількість осіб: 4
Вага: 9,05 кг
Матеріал: поліестер 70D/190T
Водостійкість : 4000 мм H2O
Проклеєні шви
Матеріал спальні: дихаючий поліестер
Матеріал підлоги: поліетилен
Водостійкість підлоги: 6000 мм H2O
Каркас: склопластик
Діаметр рами: 9,5 мм
Каркас даху: сталеві труби 16 мм
Підлога в тамбур
Розміри після упаковки в кейс: 66 х 18 х 18 см
Переваги
2 окремі спальні
2 входи в намет покращують вентиляцію
Вхід, коли відкривається, є дахом
Великий тамбур для вечірнього відпочинку або зберігання взуття, рюкзаків, палиць тощо.
Вікна з шторами в спальні
Москітні сітки на вході в спальню захищають від комах
Кишені в спальню для телефону, гаманця, ліхтарика
Дихаючий матеріал в спальні
Міцний і гнучкий каркас
Тримач для стельового світильника
Швидко та легко налаштувати
Зручне транспортування в чохлі
Сімейний кемпінг
У двох окремих спальнях можуть розміститися до 4 осіб, тому модель Peme Bojan 4 ідеально підходить для сімейної подорожі або подорожі з друзями.
Місце для вечері
Між спальнями є великий і високий тамбур, де можна вільно проводити час і приймати їжу, а також зберігати багаж і техніку.
Щільна москітна сітка
У входах і вікнах встановлена щільна москітна сітка, яка ефективно запобігає проникненню комах в намет.
Доступ свіжого повітря
Входи, великі вікна та дихаючий матеріал підвісних спалень забезпечують правильну циркуляцію повітря навіть у задушливі та спекотні дні.
Компактні розміри в складеному вигляді
Незважаючи на великі розміри, намет не займає багато місця в складеному вигляді, а його транспортування і зберігання полегшує зручний чохол, що входить в комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Peme |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 12 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 8000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 225 см |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 225 см |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 130 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 9 882 ₴








